top of page
Venice

 IEPAZĪSTI NOSLĒPUMAINO ITĀLIJU KOPĀ AR FISOM 

BRAUCIENS UZ ITĀLIJU

10.06.2022. - 19.06.2022.

DALĪBAS MAKSA: 345 EUR
+ 50 EUR PAR NAKTSMĪTNEM  

DALĪBAS MAKSĀ IEKĻAUTS:

Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā, grupas vadītāja un fotogrāfu pakalpojumi, izdales materiāli, ceļa izdevumi, naktsmītnes - 50 eur  (kempinga vietas Zamardī, Venecijā, Dženovā, Prāgā un hostelī Florencē).

IZVĒLES EKSKURSIJAS PAR PAPILDUS PIEMAKSU:

EKSKURSIJAS VIETĒJĀ  GIDA PAVADĪBĀ

Budapeštā – 15 eur

Venecijā – 20 eur

Padujā – 15 eur

Florencē – 20 eur

Pizā – 10 eur

Dženovā – 15 eur

Milānā – 20 eur

Prāgā - 15 eur

JA PASŪTI UN APMAKSĀ PILNU EKSKURSIJAS PAKETI  (8 GIDA EKSKURSIJAS) PAR VISĀM PILSĒTĀM

 KOPĒJĀ CENA IR 55 EUR  (Tavs ietaupījums ir 75 eur)

DALĪBAS MAKSĀ NAV IEKĻAUTS:

maltītes

OBLIGĀTĀS PIEMAKSAS

 

kuģītis Fusina - Venēcija - Fusina: 15 eur

Speciālā cena fisom klientiem - Balta ceļojumu apdrošināšana "Sudrabs": 15 eur

https://www.baltaonline.lv/Klips/Form/Policy/15/2.aspx

BRAUCIENAM NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI:

Latvijas Republikas vai ES pilsoņa/nepilsoņa  pase vai ID karte (pilsoņa), kas izdota pēc 2002.gada 1.jūlija un ir derīga vismaz 6 menešus līdz ceļojuma beigām. 

Ar mums var ceļot jebkuras valsts pilsonis, kuram ir derīga vīza vai cits dokuments, kas atļauj šķērsot ES valstu robežas.

Derīga EVAK karte.

 MĒS TEV ARĪ PIEDĀVĀJAM:

- Kuģītis Budapeštā 20 eur  (apmaksa uz vietas 25 eur)

- Kuģītis Prāgā 15 eur (apmaksa uz vietas 20 eur)

- ZOO dārza apmeklējums Prāgā: ieejas biļete + transfērs 20 eur

- Akvaparka apmeklējums Prāgā: ieejas biļete + transfērs 40 eur

Venice

CEĻĀ APSKATĪSIM:

Budapešta, Zamardi, Triesta, Venēcija, Paduja, Florence, Piza, Dženova, Milāna, Prāga

DALĪBAS MAKSA:

345 eur 

NAKŠŅOSIM:

+ 50 EUR

 

Kempingos : Zamardī, Venēcijā (2 naktis) , Dženovā un Prāgā. + nepieciešamas savas teltis

Hostelī: Florencē

Autobusā: 3 naktis

CEĻĀ MĒROSIM:

5 100 km

Piektdiena, 10. jūnijs

IZBRAUKŠANA

plkst. 9:00 -  sākam ceļu uz Budapeštu

nakts autobusā

Brokastu pankūkas lēnām kļūst par FISOM tradīciju, iesākām to gan pavisam nesen, bet sarunas un smaidi, kas raisās daloties ēdienā un satiekot draugus pirms izbraukšanas, ir tieši tas, kas vajadzīgs pirms sākam ceļu

Sestdiena, 11. jūnijs

DIENA BUDAPEŠTĀ

No rīta mēs ar jums atbraucam uz Budapeštu. Jūs sagaida ekskursija no vietējā gida, pēc tam jums būs brīvais laiks līdz vakaram.

Ja esiet pirmo reizi Budapeštā, tad tā ekskursija ir paredzēta jums. Trīs stundu laikā mēs pastaigāsimies pilsētas centrā un ieraudzīsim visas galvenās ievērojamākās vietas. Mūsu ceļojums pa pilsētu sāksies pie Pilskalna. No šejienes atveras neticami skati, kā arī šeit atrodas ievērojamākās vēsturiskas lietas, kuras ir pilnas ar viduslaiku atmosfēru. Tālāk mēs noiesim uz pašu centru Pešta un iepazīsimies ar vietējo iedzīvotāju dzīvi. Mēs tiksim līdz Brīvības laukumam, pēc tam virzīsimies pie Parlamenta ēkas. Bieži vien to salīdzina ar Vestminsteras pili Londonā. Jūs arī ieraudzīsiet pārsteidzošu Svētā Stefana baziliku - viens no neoklasiskās arhitektūras piemēriem.

Vakarā mēs ar jums pārbrauksim no Budapeštas uz Balatona ezera dienvidu krastu uz Zamardi pilsētiņu, kur nakšņosim kempingos.

The 10 Most Beautiful Bridges in the World
Funicular
Millenniumi emlékmű
15 Best Things To Do in Budapest, Hungary
Budapest — Kyla Richey
A Complete Travel Guide to Budapest, Hungary - Urban Wanders
European Beauty on Twitter
Best Photo Spots in Budapest For Photographers and Instagrammers
13 Most Instagrammable Spots in Budapest, Hungary _ Of Leather and Lace
9 Things To Know Before Your First Trip To Budapest, Hungary
29 Places That Prove Budapest Is The Most Stunning City In Europe

No rīta brokastojam un dodamies ceļā uz saulaino Itāliju. Dienas laikā mēs ar jums apstāsimies Adrijas jūras krastā - peldēsimies, pastaigāsimies gar krastu un vērosim apbrīnojumu pilsētas skaistumu.

Jūra Triestē ir tikai viens no dzīves aspektiem. Pilsēta atrodas pašā piekrastē, un tās galvenā ievērojamākā lieta ir pasaulē vislielākā teritorija ar skatu uz jūru. Visas Triestes apkaimes pludmales ir akmeņainas, taču tieši akmeņainība garantē gandrīz absolūtu ūdens caurspīdīgumu.

Tālāk turpināsim ceļu uz Venēciju, pēc ierašanās iekārtojamies kempingā, kur ar jums arī nakšņosim.

Pirmdiena, 13. jūnijs

DIENA VENĒCIJĀ

Rīta brokastis, un dodamies uz ekskursiju Venēcijā.

Venēcija ir reģiona galvaspilsēta Itālijas ziemeļos. Pilsēta atrodas uz vairāk nekā 100 nelielām salām Adrijas jūras lagūnā. Ceļu šeit nav vispār, satiksme notiek tikai pa kanāliem. Vismožākais ir Grand kanāls. Tā garumā ir izklātas daudzas gotikas stila un renesanses laika pilis. Svētā Marka laukums ir galvenais laukums pilsētā. Šeit atrodas Svētā Marka katedrāle, kas rotāta ar bizantiešu stila mozaīkām, kā arī zvanu tornis (kampanila), no kura paveras skats uz sarkanajiem pilsētas māju jumtiem.

Venezia, Italia🇮🇹
Instagram
VENEZA, ITÁLIA - _anthropologieeu - #lugares #veneza #italia
The Ultimate Italian Road Trip - Driving From Venice To Rome — katiesaway
A DAY IN VENICE, ITALY  _  A PHOTO DIARY — THE CURIOSITY COLLECTION
CLICK HERE_ Venice, Italy - The best things to do and see
_)
10 Magical Places in Italy That You Won't Believe Are Real

Svētdiena, 12. jūnijs

DIENA TRIESTA

Otrdiena, 14. jūnijs

DIENA PADUJĀ UN FLORENCĒ

Pabrokastojam un dodamies tālāk ceļā pa saulaino Itāliju. Izbraucam no Venēcijas un pēc stundas esam jau Padujas pilsētā.

Paduja ir neticami skaista vēsturiska pilsēta ar interesantu arhitektūru un atmosfēriskām ielām, kas ieņem nozīmīgu vietu Itālijas kartē un katru gadu uzņem simtiem tūkstošu tūristu.

Pilsētā var apskatīt valsts vecāko universitāti, Prato della Valle laukumu, pastaigāties pa unikālo Botānisko dārzu, uzzināt vairāk par Svētā Antonija dzīvi. Šī ir teritorija ar unikālu atmosfēru, ko nenodod neviena fotogrāfija. 

Pēcpusdienā mēs ar jums ieturēsim pusdienas un turpināsim ceļu uz slaveno Itālijas pilsētu – Florenci.

Florence, Itālijas lepnums un viena no skaistākajām pilsētām pasaulē, izplešas plašā ielejā, ko šķērso Arno upe. Pilsēta atrodas valsts ziemeļos un ir Toskānas vēsturiskā reģiona administratīvais centrs.

No ziemeļiem un austrumiem Apenīnu kalnu spuras tuvojas Florencei, sasniedzot kilometra augstumu. Kalni un zaļie pakalni, kas ieskauj pilsētu, lieliski atklāj lepno Florences baznīcu un grezno piļu skaistumu, veidojot neticami skaistas ainavas.

 

Pēc pilsētas apskates mēs ar jums iekārtosimies hostelī, un jums būs brīvais laiks, lai turpinātu Florences iepazīšanu. Nakts hostelī.

IMG_8513
IMG_8509
IMG_8510
IMG_4
IMG_8507
IMG_14
IMG_15
IMG_11
IMG_2
IMG_1
IMG_7
Image by Cynthia Torrez
Image by Zhenrui Mei
Image by alexey turenkov
Image by Shainee Fernando
Image by Folco Masi
Image by Juli Kosolapova
Image by Erin Doering
Image by Aleksandra Kubicka
Image by Fiona Smallwood
Image by Juli Kosolapova
Image by Juan Martin Lopez
Image by Steffen Lemmerzahl

Trešdiena, 15. jūnijs

DIENA PIZĀ UN DŽENOVĀ

No rīta atgūstam spēkus brokastīs un dodamies tālāk pa Itāliju.

 

Pēc nepilnām 2 stundām mēs ar jums būsim jau Pizas pilsētā.

Piza ir pilsēta Centrālajā Itālijā, Toskānas reģionā. Atrodas Arno upes ielejā, 10 km no Ligūrijas jūras (Vidusjūras). Pirmkārt, Piza ir pazīstama ar savu "slīpo" torni, kas ir viens no Itālijas simboliem. Daudzi uzskata, ka šajā senajā pilsētā, izņemot torni un katedrāli, nav nekā cita, ko redzēt. Un viņi kļūdās! Piza piedāvā plašu interesantu apskates vietu klāstu, kas ir iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma vietu sarakstā. Piza ir klusa provinces universitātes pilsēta, kas slavena ar saviem mākslas un arhitektūras dārgumiem. Pilsēta ir saglabājusi lielāko daļu seno mūru aprises un unikālu vēsturisko atmosfēru. Piza galvenokārt izceļas ar ievērojamo ēku grupu Piazza del Duomo, ko sauc arī par Brīnumu laukumu.

Pēc pusdienām mēs ar jums turpināsim ceļu uz Dženovu.

Ostas pilsētai Dženovai ir gadsimtiem sena bagāta vēsture. Tā ir sestā lielākā Itālijas pilsēta ar lielāko vecpilsētu Eiropā.  Iela Via Garibaldi (bijušais Strada Nuova) ir slavena ar daudzajām baroka pilīm. Turklāt pilsēta ir slavena ar saviem "karuji" (šaurajām ieliņām). Ferrari galvenajā laukumā atrodas Dodžu pils un Carlo Felice teātris; netālu no tā dzimis Kristofers Kolumbs.

Vakarā mēs ar jums iekārtosimies kempingos, kur arī nakšņosim.

Ceturtdiena, 16. jūnijs

DIENA MILĀNĀ

Brokastosim Ligūrijas jūras krastā un dosimies ceļā uz Itālijas modes galvaspilsētu - Milānu.

Milāna ir slavena visā pasaulē ar savu futbola klubu, grandiozu katedrāli galvenajā laukumā un operas namu, kas pulcē visas aristokrātijas aprindas. Tieši šī pilsēta pavasarī un rudenī katru gadu atklāj modes nedēļā pasaules slavenu zīmolu skates. Milāna ir Ziemeļitālijas galvenā pilsēta un Lombardijas reģiona galvaspilsēta. Šī ir moderna metropole, kas tiek uzskatīta par valsts biznesa un finanšu centru. Milāna ir modes un biznesa galvaspilsēta, stilīgākā, dārgākā un bagātākā Itālijas pilsēta, kas izklaides un iepirkšanās cienītāju sarakstā ir līdzvērtīga Parīzei un Londonai, bet ne tikai ar to ir slavena  Lombardijas galvaspilsēta. Šeit var apskatīt tādus slavenus apskates objektus kā: lielisko Domu, Sforcas pili, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, Santa Maria delle Grazia baznīcu, kurā atrodas leģendārā Leonardo da Vinči freska "Pēdējais vakarēdiens" un daudzus citus tikpat interesantus vēstures un kultūras pieminekļus.

Pēc ekskursijas pa pilsētu jums visu dienu būs brīvais laiks, lai pastaigātos pa pilsētu un iepirktos dažādākos veikalos.

 

Vakarā mēs ar jums pabeidzam mūsu pastaigas pa Itālijas pilsētām un dodamies uz Prāgu, nakts pārbrauciens, nakšņošana autobusā

Fashion Boutique
La Scala
Hydroelectric Plant
Green Buildings
Milan's Cathedral
Milan
Milano
Milan, Italy
Vittorio Emanuele Gallery
Weekend guide_ 2 days in Milan, Italy

Piektdiena, 17. jūnijs

DIENA PRĀGĀ

Sestdiena, 18. jūnijs

DIENA PRĀGĀ

No rīta ieradīsimies Čehijas galvaspilsētā – Prāgā.

Brokastosim ezera krastā un iekārtosimies kempingos.

Pēc tam dosimies uz ekskursiju pa pilsētu.

Prāga ir Čehijas galvaspilsēta, kas stiepjas gar Vltavas upes abiem krastiem. Pilsētas vēsturiskā centra sirds ir Vecpilsētas laukums, kas ietver sevī krāsainas baroka stila ēkas, gotikas baznīcas un viduslaiku rātsnamu ar astronomisko pulksteni, kurā figūras pārvietojas ik stundu, kā arī gājēju Kārļa tilts, kas tika pabeigts 1402. gadā, rotāts ar katoļu svētām statujām.

Pēc ekskursijas mēs ar jums dosimies braucienā ar kuģīti pa Vltavas upi un paskatīsimies uz Prāgu no upes.

Tālāk jums būs brīvais laiks.

Vakarā apkoposim mūsu brauciena rezultātus ezera krastā, cepsim šašliku, spēlēsim ģitāru un dalīsimies ar iespaidiem par ceļojumā redzēto.

Nakšņošana kempingā.

Svētdiena, 19. jūnijs

CEĻŠ MĀJUP

Visas dienas garumā mēs ar jums esam ceļā cauri Polijai un Lietuvai. Aptuveni 18:00 mēs ar jums ierodamies Rīgā.

Pabrokastojam, un visa diena ir Jūsu rīcībā, lai atpūstos uz ezera un pastaigātos pa Prāgu. Tiem, kas vēlas, varam noorganizēt braucienu uz Prāgas zoodārzu vai lielāko akvaparku Čehijā.

Vakarā izbraucam no Prāgas un dodamies mājup

Nakts pārbrauciens, nakts autobusā

Prague_Castle_Czech_Republic
12 Things To Do in Prague in 3 Days
Prague Street Food is Delicious_ The Essential Bites - Passion Passport
72 Hours in Prague (& Why It'll Be My Last)_ A City Catered to Tourism
Solo Travel Guide_ Best Things To Do Alone In Prague, Czech Republic
The 20 best things to do in Prague, Czech Republic
Solo Travel Guide_ Best Things To Do Alone In Prague, Czech Republic
Prague Travel Guide_ Explore all that Prague has to offer_
The Ultimate City Trip to PRAGUE, Czech Republic!
600 year old astronomical clock in Prague
Mala Strana district, Prague _ Czech Republic___

DALĪBAS MAKSA: 345 eur  

Minētie laiki norādīti aptuveni, tie var mainīties neparedzētas satiksmes vai nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ...

Maksimālais bagāžas izmērs 100 x 50 x 80cm, katrs dalībnieks drīkst līdzi ņemt arī mugursomu. 

bottom of page